Oferta pracy

Asystentka biura - zarządu

IMO Polska Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Sosnowiec, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 13 godzin temu
  • Umowa na zastępstwo
  • Pełny etat
  • Asystent

Opis stanowiska:

  • współpraca z pracownikami i partnerami biznesowymi, w tym z Operatorami myjni samochodowych,
  • wprowadzanie zmian oraz aktualizacja baz danych firmy,
  • wysyłanie, przyjmowanie i segregowanie korespondencji,
  • wsparcie w przygotowywaniu raportów,
  • zarządzanie zakupami materiałów biurowych i kontaktami z dostawcami,
  • zadania ‘ad hoc’ zlecane przez Zarząd firmy
  • kontakty z firmami usługowymi, administracją budynku, kurierami, pocztą itp.
  • przygotowanie dokumentacji kosztowych i innych w podstawowym zakresie
  • współpraca z zewnętrznym biurem księgowym/kadrowym

Oczekujemy:

  • podstawowej znajomości języka angielskiego (tylko odpowiadanie na podstawową korespondencję w języku angielskim),
  • dobrych umiejętności komunikacyjnych i pracy w zespole,
  • dobrej znajomości narzędzi MS Office,
  • obsługi arkuszy kalkulacyjnych,
  • sumienności, zaangażowania, lojalności
  • samodyscypliny
  • zdolności priorytetyzacji zadań i samodzielnego wykonywania zadań,
  • wykształcenia średniego (mile widziane wyższe)
  • doświadczenia na podobnym stanowisku lub chęci do nabycia nowych kompetencji

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej firmie z siedzibą w USA
  • umowę o pracę na pełen etat - umowa na zastępstwo
    (od styczeń 2021)
  • premię
  • wsparcie i pozytywne nastawienie zespołu,
  • zdobycie doświadczeń
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • swobodnego dysponowania czasem pracy
  • możliwości pracy zdalnej w znacznym zakresie
  • dużą samodzielność

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy