Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka Biura Zarządu

DIM CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

DIM CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Grzybowska 87

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Współudział w przygotowywaniu prezentacji, raportów, zestawień

  • Organizowanie spotkań biznesowych i podróży służbowych

  • Kompleksowe wsparcie Zarządu w kwestiach organizacyjnych i administracyjnych

  • Zarządzanie kalendarzem, organizacja spotkań

  • Inne bieżące sprawy administracyjne

  • Obsługa telefoniczna i bezpośrednia klientów firmy

  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej oraz zapewnienie płynnego obiegu informacji

  • Tworzenie pozytywnego wizerunku firmy

  • Prowadzenie sekretariatu biura Zarządu

  • Kompleksowa organizacja pracy biura

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie/wyższe

  • Minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Wysoka kultura osobista i doskonale rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • Dyspozycyjność

  • Doskonała organizacja pracy własnej oraz pracy pod presją czasu

  • Elastyczność i gotowość do podejmowania inicjatywy

  • Komunikatywność i umiejętność budowania relacji

  • Znajomość języka angielskiego – komunikatywnie (znajomość języka rosyjskiego byłaby dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Praca w przyjaznym, dynamicznym zespole

  • Możliwość rozwoju osobistego i zdobycia nowych doświadczeń

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie budowlanej

  • Pracę w siedzibie firmy w Warszawie

  • Atrakcyjne warunki finansowe

  • Pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna itp.)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • paczki świąteczne

DIM Construction Sp. z o.o. to doświadczony partner technologiczno-inżynieryjny w realizacji złożonych inwestycji liniowych, paliwowych i kubaturowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przygotowaniu i realizacji projektów na rynku budowlanym. Realizujemy inwestycje o kluczowym znaczeniu dla bezpieczeństwa energetycznego i ochrony środowiska. Zapewniamy dostęp do nowoczesnego sprzętu, pozwalającego na wykonywanie specjalistycznych prac. Współpracujemy z wymagającymi inwestorami – państwowymi, samorządowymi i prywatnymi.

Przewiń do profilu firmy

Prosimy o zawarcie w przesłanych dokumentach klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Jednocześnie informujemy, że nadesłanych dokumentów nie zwracamy, a kontaktować będziemy się tylko z wybranymi osobami.