Logo Pracuj.pl

Asystentka Biura Zarządu

DREAM SALES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

DREAM SALES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Krakowiaków 16

Włochy

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe wsparcie Zarządu w codziennych obowiązkach
  • Koordynacja przepływu dokumentacji papierowej i elektronicznej oraz korespondencji firmowej
  • Sporządzanie raportów i zestawień (protokołowanie) po spotkaniach biznesowych
  • Przygotowanie prezentacji na potrzeby Zarządu
  • Wsparcie w organizacji podróży służbowych
  • Przygotowanie wizyt gości oraz organizacja spotkań wewnętrznych
  • Dbanie o prawidłowy przepływ informacji
  • Prowadzenie kalendarza
  • Realizacja zakupów na potrzeby Zarządu i pozostałych działów firmy

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i inicjatywa
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wielozadaniowość, sprawne wyciąganie wniosków i podejmowanie decyzji
  • Miła aparycja oraz wysoka kultura osobista
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Dyspozycyjność
  • Znajomość języka angielskiego
  • Dyskrecja w odniesieniu do powierzonych informacji poufnych
  • Sprawność w wyszukiwaniu informacji

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Dużą samodzielność
  • Możliwość awansu na stanowisko sprzedażowe
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku ogólnopolskim

Asystentka Biura Zarządu, Krakowiaków 16, Włochy, Warszawa