Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka biura

INSTANTA sp. z o.o.O firmie

  • Kawowa 3, Żory
    Żory, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

INSTANTA sp. z o.o.

Kawowa 3

Żory

Twój zakres obowiązków

  • bieżące prace administracyjno-biurowe

  • bieżący kontakt telefoniczny oraz mailowy z kontrahentami

  • zapewnienie prawidłowego i terminowego obiegu dokumentacji firmowej

  • organizacja spotkań firmowych

  • wsparcie działań firmy od strony administracyjnej i organizacyjnej

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie, mile widziane wykształcenie wyższe

  • prawo jazdy kat. B - warunek konieczny

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • wysoka kultura osobista i dyskrecja

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia, profity socjalne

  • pracę w międzynarodowym środowisku

  • niezbędne narzędzia pracy

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia

Instanta Sp. z o.o. 44-240 Żory ul. Kawowa 3, międzynarodowy producent kawy rozpuszczalnej poszukuje osoby na stanowisko:

Asystent Prezesa Zarządu

Przewiń do profilu firmy