Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystentka Biurowa

  • Dąbrowa Górnicza, śląskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 2019-05-20

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    BLACHPROFIL 2 Sp. z o.o.

    Producent kompletnych rozwiązań dla budownictwa indywidualnego i przemysłowego poszukuje kandydata na stanowisko:

    ASYSTENTKA BIUROWA
    Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
    (nr ref: 220)

    Co oferujemy:

    • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym,
    • praca w miedzynarodowym zespole,
    • dobrą atmosferę i pracę z ludźmi z pasją,
    • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia w oparciu o umowę o pracę,
    • możliwość realizacji zadań o dużym stopniu samodzielności,
    • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań,
    • prywatną opiekę medyczną.

    Opis stanowiska:

    • Obsługa administracyjna sekretariatu oraz biura,
    • rejestracja korespondencji wychodzącej i przychodzącej,
    • dbałość o prawidłowy obieg dokumentów oraz archiwizacja dokumentów,
    • sporządzanie projektów prostych dokumentów księgowych i kadrowych,
    • przyjmowanie Klientów Spółki oraz rozmów telefonicznych.

    Wymagania:

    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
    • prawo jazdy kategorii B,
    • bardzo dobra znajomość obsługi komputera, a w szczególności znajomość obsługi MS Office, Open Office,
    • wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne,
    • komunikatywność,
    • samodzielność, rzetelność i sumienność przy wykonywaniu powierzonych zadań,
    • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

    CV prosimy przesyłać klikając w przycisk aplikowania z podaniem numeru referencyjnego stanowiska.

    Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Blachprofil 2 sp. z o.o.”

     fb fb you inst

    Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

    1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest BLACHPROFIL 2 SP. Z O.O. UL. NADWIŚLAŃSKA 11/139, 30-527 KRAKÓW.
    2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – [email protected]
    3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji lub przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.
    4. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres  tej i przyszłych rekrutacji.
    5. posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody
    6. ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,
    7. podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania może powodować niemożność uczestnictwa w procesie rekrutacji.