Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka Biurowa

Drogowe Centrum Produkcyjno-Handlowe "BiG" Sp. z o.o.

  • Ługów 18, Ługów (pow. świebodziński)
    Ługów (pow. świebodziński), lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

18

Ługów (pow. świebodziński)

Twój zakres obowiązków

  • odbieranie telefonów, obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej (tradycyjnej i mailowej)

  • bezpośredni kontakt z klientami, dostawcami

  • obsługa dokumentów firmowych: wprowadzanie zamówień kontrahentów do systemu, generowanie listów przewozowych, wystawienie dokumentów WZ oraz faktur, archiwizacja

  • obsługa zakupów / zapotrzebowań firmy (składanie zamówień na materiały pomocnicze, art. biurowe itp)

  • przygotowywanie pism, tabeli i innych dokumentów na potrzeby kierownictwa

  • pozostałe czynności związane z obsługą biura

Nasze wymagania

  • bardzo dobra organizacja własnej pracy i umiejętność wyznaczania priorytetów

  • przywiązywanie wagi do szczegółów

  • sprawna obsługa komputera (Excel i Word)

  • wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole

  • możliwości dalszego rozwoju (przejście na inne stanowisko)

  • stabilne warunki zatrudnienia - praca poniedziałek -piątek 7-15, umowa o pracę (po okresie próbnym który trwa do 3 miesięcy)

Jesteśmy wiodącym producentem znaków drogowych i elementów bezpieczeństwa na drodze. Nasza siedziba mieści się w województwie lubuskim, gdzie posiadamy zaawansowany park maszynowy do obróbki stali, lakierowania proszkowego oraz zadruku w technologii offsetowej i cyfrowej. Od ponad 30 lat prężnie działamy na rynku i jako dynamicznie rozwijająca się firma szukamy aktywnych i zaangażowanych pracowników, którzy chcieliby rozwijać się razem z nami.

Przewiń do profilu firmy