Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka biurowa

Cegelec Sp. z o.o.

  • Tychy

    Tychy, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • znajdowanie podwykonawców/dostawców

  • edytowanie zamówień do podwykonawców

  • obsługa tematów bieżących ( protokoły, zamówienia materiałów i usług)

  • kontakt z klientami w przypadku nieobecności Kierownika Projektu/konieczności jego wsparcia

Nasze wymagania

  • praca na cały etat, dopuszczalny ruchomy czas pracy

  • znajomość języka obcego mile widziana

  • doświadczenie w pracy z SAP

To oferujemy

  • płaca do 4500 PLN brutto

  • ruchomy czas pracy

  • prywatną opiekę medyczną, ponadstandardowe ubezpieczenie, opcje na akcje w ramach akcjonariatu pracowniczego, karte multisport

  • pracę w międzynarodowym środowisku

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Witamy w Actemium Polska - unikalnej Marce dedykowanej w 100% przemysłowi. Naszą misją jest wspieranie klientów w zwiększaniu ich konkurencyjności i wydajności w przemyśle.

Actemium składa się z 350 Jednostek Biznesowych w 100% dedykowanych przemysłowi. Firmy te rozlokowane są w 40 krajach na świecie, blisko naszych klientów.

Przewiń do profilu firmy