Oferta pracy

Asystentka Biznesowa

BEUMER Group Poland Sp. z o.o.

  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie Dyrektora Zarządzającego w obowiązkach zawodowych,

  • prowadzenie kalendarza spotkań,

  • przygotowywanie dokumentów: protokołów, notatek ze spotkań oraz uchwał,

  • zbieranie danych, ich analiza, raportowanie, tworzenie pism, prezentacji oraz podsumowań,

  • tłumaczenia i redagowanie pism związanych z działalnością firmy,

  • czuwanie nad terminowością i prawidłowością podjętych ustaleń,

  • czuwanie nad prawidłowym obiegiem dokumentów i informacji w firmie,

  • wstępna analiza umów zleconych przez Zarząd i kierownictwo,

  • koordynacja eventów i spotkań biznesowych,

  • organizowanie podróży służbowych,

  • współpraca z firmami partnerskimi.

Nasze wymagania

  • ukończone studia na kierunkach administracyjnych lub ekonomicznych,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • wysoka kultura osobista, elokwencja, komunikatywność, zdyscyplinowanie,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,

  • dobra znajomość obsługi komputera i programów MS Office,

  • mile widziana znajomość obsługi oprogramowania SAP,

  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych,

  • dyspozycyjność, gotowość do podejmowania wyzwań,

  • samodzielność, dokładność, odpowiedzialność,

  • terminowe wywiązywanie się z zadań oraz doskonała organizacja pracy biurowej

  • umiejętność pracy w zespole,

  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • stabilną, ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym zespole;

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia;

  • możliwość rozwoju zawodowego;

  • szkolenia i podnoszenie kwalifikacji;

  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, multikafeteria, ubezpieczenie grupowe).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • pikniki rodzinne

Grupa BEUMER jest światowym liderem w projektowaniu i wdrażaniu systemów transportu wewnętrznego. Są to zaawansowane technicznie, wysoko zautomatyzowane urządzenia do paletyzacji i pakowania, sortowania i dystrybucji bądź transportu i załadunku. Gruntowna wiedza i know-how na najwyższym poziomie oraz chęć ciągłego rozwoju to cechy wyróżniające naszych pracowników. Wspieramy tę postawę ze wszystkich sił: w ramach współdziałania w rodzinnej atmosferze na bazie wzajemnego szacunku i kultury zaufania, która gwarantuje stabilność i bezpieczeństwo. Naszym wspólnym celem jest realizacja innowacyjnych projektów na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy

Myślisz podobnie i chciałbyś stać się częścią odnoszącej sukcesy firmy rodzinnej?

Nie czekaj, wyślij aplikacje klikając w przycisk "Aplikuj".

Cieszymy się na współpracę!