Ta oferta pracy jest nieaktualna od 254 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystentka

  • Brzesko, Bochnia, małopolskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 2017-09-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ASYSTENTKA
    Miejsce pracy: Brzesko

    Opis stanowiska:

    • codzienne wsparcie biura i administracji Spółki;
    • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów;
    • organizacja i koordynacja spotkań firmowych, sal konferencyjnych;
    • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej;
    • organizacja podróży służbowych;
    • obsługa centrali telefonicznej: przyjmowanie i łączenie rozmów;
    • dbanie o właściwy wizerunek firmy oraz wygląd i bieżące funkcjonowanie biura.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe;
    • znajomość języka angielskiego lub francuskiego;
    • dobra znajomość MS Office;
    • umiejętność redagowania pism;
    • umiejętności interpersonalne i komunikacyjne;
    • umiejętność samodzielnej pracy i zdolności organizacyjne;
    • dokładność, skrupulatność, komunikatywność;
    • proaktywna postawa, własna inicjatywa, zdolność logicznego myślenia;
    • terminowość realizowanych zadań i umiejętność pracy pod presją czasu;
    • prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • rzetelne warunki zatrudnienia;
    • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
    • umowę o pracę na pełny etat (również w okresie próbnym);
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk: