Asystentka

  • Chorzów, śląskie
  • Asystent
  • 21.05.2019
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 20.06.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    TIMATE sp. z o.o.

    Timate sp. z o.o. – dystrybutor inteligentnej karty w technologii Internet of Things - poszukuje osoby na stanowisko:

    Asystentka

    Miejsce pracy: Chorzów

    Obowiązki:

    • organizowanie pracy biura oraz spotkań służbowych
    • telefoniczny oraz mailowy bieżący kontakt z Klientami, także w języku angielskim
    • koordynacja kalendarzy spotkań Zarządu oraz najbliższych współpracowników
    • przygotowywanie dokumentów, także w języku angielskim, oraz nadzór nad ich prawidłowym obiegiem
    • dbanie o prawidłowy przepływ informacji w spółce
    • organizacja i uczestnictwo w spotkaniach, konferencjach i targach

    Wymagania:

    • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym
    • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • otwartość, samodzielność w działaniu
    • doskonałe umiejętności organizacyjne
    • komunikatywność i umiejętność budowania relacji z ludźmi
    • dobra znajomość pakietu MS Office
    • prawo jazdy kat. B
    • przedział wynagrodzenia: 3000 - 4000 zł brutto

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • wyjątkową atmosferę, niekorporacyjne środowisko pracy
    • możliwość rozwoju osobistego.

    Jeśli jesteś zainteresowana/y naszą ofertą prześlij swoją aplikację za pomocą przycisku aplikowania.

    Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacyjnych teraz i w przyszłości. Zgoda dotyczy także podanych przeze mnie danych dodatkowych wykraczających poza zakres Kodeksu pracy”.

    Jeśli nie życzy sobie Pani/Pan archiwizacji CV w celach przyszłych rekrutacji, prosimy o usunięcie tego wyrażenia z ww. oświadczenia zgody.

    Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Timate sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie (41-506), ul. Długa 1-3. Pani/Pana podstawowe dane osobowe przetwarzane będą przez okres aktualnej rekrutacji w wyniku działań podjętych przed zawarciem umowy, a dane dodatkowe na podstawie zgody, a także jeżeli wyraziła Pani/Pan zgodę - przez okres przyszłych rekrutacji, jednak nie dłużej niż 1 rok. Kontakt z koordynatorem ochrony danych w Timate – [email protected]

    Odbiorcami Pani/Pana danych są podmioty obsługujące w imieniu Timate proces rekrutacji, a także serwisujące systemy informatyczne.

    Posiada Pani/Pan prawo do dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie poprzez złożenie stosownej dyspozycji na podane powyżej dane kontaktowe. Ma Pani/Pan w sytuacji zaistnienia nieprawidłowości w ochronie danych osobowych prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

    Podanie danych w zakresie określonym przepisami Kodeksu Pracy oraz przepisów wykonawczych jest niezbędne do przeprowadzenia rekrutacji, ich brak uniemożliwi przeprowadzenie procesu. Podanie dodatkowych danych jest dobrowolne.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.