Ta oferta pracy jest nieaktualna od 194 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystentka Dietetyka

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Asystent
  • 19.06.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Naturhouse

Naturhouse, międzynarodowa firma, lider w dziedzinie odżywiania i dietetyki poszukuje do swojego Centrum w C.H. Aleja Bielany w Bielanach Wrocławskich osoby do pracy na stanowisku Asystentki Dietetyka.

Miejsce pracy: Wrocław
Region: dolnośląskie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku jest pierwszą osobą, z którą ma kontakt Klient Centrum. Pełni rolę asystentki dietetyka, promuje Centrum, utrzymuje stały kontakt z Klientem, budując z nim trwałe i przyjazne relacje. Asystentka dietetyka uczestniczy w sprzedaży suplementów oraz w realizacji wyznaczonych celów sprzedażowych. Zapewnia najwyższy możliwy standard obsługi i dba o wysoki poziom satysfakcji klientów.

Praca weekendowa (soboty i niedziele) w wymiarze godzin odpowiadającym połowie etatu.

Wymagania:

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktu oraz budowaniu relacji z klientem dyspozycyjność, optymizm i zaangażowanie w pracę
  • wysoka kultura osobista
  • doświadczenie w handlu, obsłudze klienta i kasy fiskalnej
  • dobra znajomość obsługi komputera
  • dobra organizacja pracy
  • wykształcenie minimum średnie (wykształcenie wyższe będzie dodatkowym atutem)
  • kreatywność i inicjatywa w promowaniu Centrum
  • silna motywacja do pracy

Obowiązki:

  • profesjonalna obsługa klienta zgodna ze standardami sieci Naturhouse
  • nawiązywanie kontaktu oraz zdobywanie zaufania klienta
  • budowanie trwałych relacji klienta z Centrum
  • sprzedaż i promocja produktów z asortymentu Naturhouse
  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
  • administrowanie Centrum
  • prowadzenie strony www Centrum oraz stron na portalach społecznościowych
  • zaangażowane uczestnictwo w akcjach, promocjach i konkursach organizowanych przez Naturhouse
  • dbanie o czystość i estetykę Centrum
  • aktywne promowanie Centrum na rynku lokalnym
  • przygotowywanie codziennych i cyklicznych raportów z działalności Centrum

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie - kwota stała plus premie
  • szkolenia na koszt firmy podnoszące kwalifikacje
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego
  • miłą atmosferę w pracy
  • pracę w międzynarodowej sieci działającej w oparciu o wysokie standardy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie listu motywacyjnego i CV wraz ze zdjęciem.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez DIETETYKON Agnieszka Sokołowska Biedny z siedzibą w Bielanach Wrocławskich zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest DIETETYKON Agnieszka Sokołowska Biedny z siedzibą w Bielanach Wrocławskich przy ul. Ogrodowej 54A/4. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne