Asystentka ds. Administracji

Ailleron

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Ailleron

aleja Jana Pawła II 43b

Czyżyny

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Zdobądź pierwsze doświadczenie w pracy administracyjnej

  • Kreuj pozytywny wizerunek firmy

  • Przyjmuj gości, odbieraj i łączy rozmowy telefoniczne

  • Koordynuj przepływ informacji i obieg dokumentów

  • Redaguj pisma

  • Obsługuj korespondencję przychodzącą i wychodzącą

  • Dbaj o zaopatrzenie biura

  • Zarządzaj dostępem do biura (karty wejścia)

  • Archiwizuj dokumenty

  • Wspieraj pracowników w obszarze zadań administracyjnych

  • Wprowadzaj faktury do systemu księgowego

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Dobra znajomość obsługi komputera (MS Office)

  • Doskonała organizacja pracy

  • Wysoka kultura osobista

  • Dostępność w pełnym wymiarze godzin (40h tygodniowo), praca z biura

Mile widziane

  • Studia z zakresu Administracji oraz studenci 1 lub 2 rok studiów

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Ailleron

Jesteśmy ekspertem w budowaniu wydajnych i innowacyjnych rozwiązań technologicznych, umożliwiających uzyskanie przewagi rynkowej poprzez zwiększenie potencjału sprzedaży. Specjalizujemy się w dostarczaniu nowoczesnych produktów technologicznych dla największych podmiotów z branży finansowej, telekomunikacyjnej i hotelarskiej. Nasza oferta to także najwyższej jakości outsourcing usług informatycznych świadczony zarówno w kraju, jak i za granicą.

Zatrudniamy ponad 600 specjalistów, docierając na co dzień do ponad 300 milionów klientów w 31 krajach. Nasze biura znajdują się nie tylko w Europie, ale też w Stanach Zjednoczonych, Singapurze i Australii. W Polsce jesteśmy obecni w 4 miastach, a główna siedziba mieści się w Krakowie, gdzie kreujemy nasze produkty i definiujemy strategie ich rozwoju i promocji.

Przewiń do profilu firmy