Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
MultiIntegrator Sp. z o.o.

Asystentka ds. administracji

MultiIntegrator Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 23 dni
    do: 07 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie sprawozdań, wniosków o płatność, harmonogramów płatności i rozliczeń

  • Obsługa administracyjna realizowanych umów i projektów

  • Kompletacja i sporządzanie dokumentacji związanej z realizacją projektów

  • Współpraca z poszczególnymi działami w firmie w zakresie wymiany informacji i dokumentów, nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów

  • Współpraca z dostawcami i księgowością

  • Kompletacja i nadzór nad dokumentacją zamówień

  • Realizacja zadań biurowo – administracyjnych, nadzór nad zaopatrzeniem biura

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, finanse i rachunkowość, administracja lub pokrewne)

  • Doświadczenie w pracach administracyjnych

  • Swobodne poruszanie się w aplikacjach systemu MS Office, w szczególności Excel

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i sumienność

  • Komunikatywność, odpowiedzialność i umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność analitycznego myślenia i dokładności w działaniu

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Prawo jazdy kat. B. – mile widziane

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności

  • Pakiet medyczny, sportowy

  • Pracę w młodym zespole

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

MultiIntegrator Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijający się dostawca nowoczesnych maszyn znanych, europejskich producentów oraz innowacyjnych technologii do przetwórstwa spożywczego. Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla linii produkcyjnych oraz pakowni.

Przewiń do profilu firmy