Logo Pracuj.pl

Asystentka ds. administracji

MultiIntegrator Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie sprawozdań, wniosków o płatność, harmonogramów płatności i rozliczeń
  • Obsługa administracyjna realizowanych umów i projektów
  • Kompletacja i sporządzanie dokumentacji związanej z realizacją projektów
  • Współpraca z poszczególnymi działami w firmie w zakresie wymiany informacji i dokumentów, nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów
  • Współpraca z dostawcami i księgowością
  • Kompletacja i nadzór nad dokumentacją zamówień
  • Realizacja zadań biurowo – administracyjnych, nadzór nad zaopatrzeniem biura

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, finanse i rachunkowość, administracja lub pokrewne)
  • Doświadczenie w pracach administracyjnych
  • Swobodne poruszanie się w aplikacjach systemu MS Office, w szczególności Excel
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i sumienność
  • Komunikatywność, odpowiedzialność i umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność analitycznego myślenia i dokładności w działaniu
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Prawo jazdy kat. B. – mile widziane

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności
  • Pakiet medyczny, sportowy
  • Pracę w młodym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach
  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów

MultiIntegrator Sp. z o.o.

MultiIntegrator Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijający się dostawca nowoczesnych maszyn znanych, europejskich producentów oraz innowacyjnych technologii do przetwórstwa spożywczego. Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla linii produkcyjnych oraz pakowni.

Asystentka ds. administracji, Warszawa