Gegenbauer Polska Sp. z o.o.

Asystentka ds. administracyjno-technicznych

Gegenbauer Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • Ważna jeszcze 8 dni
    do: 15 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie podstawowej dokumentacji kadrowej (listy obecności, urlopy, zwolnienia lekarskie, kompletowanie dok. do zatrudnienia itp,)

  • Przygotowywanie podstawowej dokumentacji księgowej (zestawenie FV sprzedażowych i zakupowych, tworzenie raportów i zestawień itp,)

  • Zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą,

  • Koordynacja przepływu informacji pomiędzy komórkami organizacyjnymi i zapewnienie sprawnego obiegu dokumentów (terminowość) oraz współpraca z centralą firmy, głównie dział księgowości i kadr,

  • Współpraca z Kierownikiem Obiektu oraz zespołem inżynierów i techników - wsparcie organizacyjne i administracyjne,

  • Dbanie o dobry wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • Podstawa wiedza z zakresu księgowości i kadr,

  • Podstawowa wiedza techniczna dot. maszyn i urządzeń,

  • Biegła obsługa komputera (bezwzględnie Word, Excel),

  • Doświadczenie na stanowisku asystentki w dziale księgowości lub kadr - mile widziane,

  • Dobra organizacja pracy, systematyczność, samodzielność i komunikatywność,

  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku od 08.00-16.00 praca stacjonarna w biurze.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w formie umowy o pracę,

  • Ciekawą pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie,

  • Pakiet socjalny tj. wczasy pod gruszą, opiekę medyczną, możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego i karty sportowej),

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji oraz awansu w strukturach firmy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • karta sportowa

Firma zastrzega sobie prawo skontaktowania się z wybranymi kandydatami.