Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka ds. Administracyjnych

CREAM Sp. z o.o.

  • Wilcza 50, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Wilcza 50

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • samodzielna administracja biura

  • korespondencja – wysyłka/odbiór/archiwizacja

  • drukowanie/składanie ofert i innych dokumentów

  • bindowanie ofert, adresowanie korespondencji

  • prowadzenie historii korespondencji

  • dbanie o dobry wizerunek firmy (dress code)

  • podejmowanie gości w salach konferencyjnych

  • prowadzenie rejestru korzystania z sal konferencyjnych

  • skanowanie dokumentów

  • dbanie o wewnętrzny obieg dokumentów

  • wsparcie działu Property oraz Leasingu w kwestiach administracyjnych

  • wszelkie rzeczy zlecone przez przełożonego

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku związanym z organizacją biura oraz obsługą klienta, doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,

  • bardzo dobra, praktyczna znajomość microsoft office – doświadczenie w przygotowywaniu i analizowaniu danych, umiejętność przygotowywania profesjonalnych prezentacji oraz formalnej korespondencji będą dodatkowym atutem,

  • wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych,

  • bardzo dobra organizacja pracy,

  • dobra, praktyczna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

To oferujemy

  • Pracę pełną wyzwań w nowoczesnej i dynamicznej firmie;

  • Przyjazną atmosferę pracy;

  • Możliwości rozwoju zawodowego;

  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia;

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

CREAM Property Advisors to firma doradcza specjalizująca się w zarządzaniu nieruchomościami i ich wynajmie.

Nasz model działania opiera się na indywidualnym podejściu do każdego obiektu, pracy w grupach projektowych dedykowanych poszczególnym nieruchomościom i skrupulatnej analizie ich funkcjonowania. Oferujemy zaawansowane narzędzia z zakresu asset managementu wsparte pracą działów: leasingowego, handlowego, windykacyjnego i marketingowego.

Przewiń do profilu firmy