Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka ds. administracyjnych z językiem niemieckim

IGP Polska sp. z o.o. sp. k.

Bydgoskich Przemysłowców 6

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja prac administracyjno-biurowych

  • koordynacja procesów magazynowo-logistycznych i fakturowanie

  • tworzenie i tłumaczenia raportów oraz dokumentów na potrzeby wewnętrznej komunikacji

  • kontrola i zarządzanie danymi

Nasze wymagania

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu bardzo dobrym, płynna komunikacja

  • bardzo dobra umiejętność obsługi pakietu Office

  • prawo jazdy kat. B

  • Prosimy o przesłanie CV wyłącznie w języku niemieckim.

  • Uprzejmie informujemy, iż odpowiemy tylko na wybrane oferty.

To oferujemy

  • pracę w renomowanym przedsiębiorstwie o silniej pozycji rynkowej

  • umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie

  • znakomite warunki pracy

O nas

Przedsiębiorstwo IGP Polska sp. z o.o. sp. k. wywodzi się z niemieckiego I.G. Pflanzenzucht - wiodącego zrzeszenia hodowców w zakresie hodowli i nasiennictwa roślin uprawnych w Europie. W związku z rozwojem sprzedaży w Polsce do naszego biura w Bydgoszczy poszukujemy ambitnej, miłej, pracowitej, pełnej pasji i kreatywności osoby gotowej podjąć wyzwanie objęcia stanowiska Asystentki ds. administracyjnych z językiem niemieckim.