Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka ds. Księgowości / Asystent ds. Księgowości

Lovea Sp. z o.o. s.k.

  • Elektronowa 2, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Elektronowa 2

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wprowadzanie danych do systemu finansowo-księgowego;

  • dekretowanie dokumentów oraz ich archiwizacja;

  • wsparcie w prowadzeniu ewidencji rozrachunków, analizowaniu i dokonywaniu rozliczeń finansowych;

  • księgowanie wyciągów bankowych;

  • udział w monitorowaniu należności i uzgadnianiu sald z kontrahentami;

  • pomoc w przygotowywaniu dokumentacji dla kontroli zewnętrznych;

  • wystawianie faktur sprzedaży;

  • współuczestnictwo we wszystkich pozostałych zadaniach działu.

Nasze wymagania

  • preferowane wykształcenie wyższe ekonomiczne (może być w trakcie);

  • min 1 rok doświadczenia zawodowego w dziale księgowości;

  • dobra znajomość programu Excel;

  • znajomość zagadnień finansowych i operacyjnych z zakresu księgowości;

  • bardzo dobra organizacja pracy;

  • wysoki poziom odpowiedzialności za wykonywaną pracę;

  • rzetelność, dokładność i terminowość;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • chęć pogłębiania wiedzy i rozwoju w obszarze księgowym.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach wyjątkowego Zespołu;

  • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin;

  • możliwość rozwoju zawodowego;

  • partnerską atmosferę w biurze.

O nas

Lovea istnieje na rynku od 2017 roku i specjalizuje się w organizacji, logistyce i doradztwie marketingowym produktów zarówno na rynku branżowym jak i masowym. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko: