Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Asystentka ds. księgowości

HaersonO firmie

  • Morska 232
    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Część etatu
  • Asystent

Haerson

Morska 232

Gdynia

Firma handlowa Haerson Urządzenia Czyszczące (www.haerson.pl) jest ogólnopolskim dystrybutorem sprzętu do profesjonalnego sprzątania dla firm sprzątających, zakładów produkcyjnych, szkół, szpitali, hoteli i innych obiektów. Wyznajemy zasadę, że:

To, co dziś jest naszą przewagą, jutro będzie już tylko standardem.

Dlatego rozwijamy się szybciej od naszej konkurencji i w związku z tym poszukujemy do naszego biura w Gdyni ambitnej osoby do pracy w dziale księgowości.

Zakres obowiązków:

  • kontrola merytoryczna i rachunkowa dokumentów księgowych
  • księgowanie dokumentów finansowych
  • importowanie i księgowanie wyciągów bankowych
  • prowadzenie rozliczeń księgowych
  • wystawianie faktur i paragonów dokumentujących sprzedaż
  • bieżąca kontrola rozrachunków, potwierdzenie i uzgodnienie sald z kontrahentami
  • pomoc przy przygotowaniu danych do deklaracji podatkowych oraz sprawozdań finansowych

Nasze wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie (preferowane kierunki – rachunkowość, ekonomia, finanse)
  • sprawne posługiwanie się MS Office
  • umiejętność organizowania własnej pracy i ustalania priorytetów przydzielonych zadań
  • skrupulatność, rzetelność i dociekliwość
  • zaangażowanie, umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętność pracy w zespole
  • doświadczenie w pracy na tym stanowisku mile widziane

Oferujemy:

  • pracę na pół etatu w stabilnej firmie
  • elastyczne godziny pracy
  • po okresie próbnym umowę o pracę
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole

Ogłoszenie archiwalne