Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asytent/tka ds. Marketingu i Sprzedaży

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 30.10.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Fast Poland Sp. z o.o.

Grupa FAST jest producentem 9 marek własnych z kategorii: AGD, RTV, akcesoriów kuchennych, wyposażenia domu i ogrodu oraz zabawek.

Grupa Fast zatrudnia 2000 pracowników i sprzedaje swoje produkty w ponad 30 krajach na świecie.

Nasze marki to:

Sencor, Philco, Buxton, Yenkee, Retlux, Lamart, Fieldmann, Stell, Buddy Toys, Bayby

Poszukujemy osoby pełnej entuzjazmu, zorganizowanej i nastawionej na współpracę, która dołączy do naszego zespołu na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Główne zadania:

  • Kreowanie i realizacja strategii marketingu i sprzedaży dla wszystkich marek grupy FAST
  • Planowanie i odpowiedzialność za kompleksową realizację działań marketingowych w ramach prowadzonych projektów
  • Koordynacja działań promocyjnych, kreowanie polityki promocyjnej
  • Koordynacja działań trade marketingowych
  • Tworzenie narzędzi komunikacji z rynkiem (prezentacje, materiały reklamowe, itp.)
  • Zarządzanie stroną internetową w tym działania kontentowe
  • Organizacja eventów
  • Generowanie leadów w kanale online i offline
  • Obsługa narzędzi social media
  • Kreowanie kampanii i obsługa narzędzi online

Wymagania:

  • Miejsce zamieszkania Warszawa lub okolice
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość języka angielskiego (codzienna komunikacja w języku angielskim)
  • Zapraszamy do aplikowania również osoby bez doświadczenia oraz absolwentów, dla których praca na danym stanowisku i rozwój zawodowy w naszej firmie byłyby interesującym wyzwaniem
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (w dziale marketingu, sprzedaży, zarządzania produktem) - będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w działaniach on-line i e-commerce będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w branży AGD / RTV będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra organizacja pracy, terminowość i wysoka kultura osobista
  • Dyspozycyjność, łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu - jasno określona ścieżka kariery zawodowej
  • Interesująca i odpowiedzialna praca w renomowanej międzynarodowej firmie
  • Praca w młodym i ambitnym zespole

Prosimy o przesyłanie CV drogą elektroniczną w temacie umieszczając nazwę stanowiska za pomocą przycisku "APLIKUJ"

Absolwenci oraz osoby z krótkim doświadczeniem zawodowym proszone są o dołączanie do CV również listu motywacyjnego.

Prosimy o załączenie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz.883).

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się