Ta oferta pracy jest nieaktualna od 574 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystentka ds. personalnych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 27.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    Dla naszego Klienta, międzynarodowej kancelarii prawnej, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Asy/86/01/2017/EW

    Zadania

    • Prowadzenie akt pracowniczych i dokumentacji współpracowników.
    • Przygotowywanie i sporządzanie list płac zgodnie z prawem pracy, ustawą o ubezpieczeniach społecznych i zdrowotnych oraz ustawą o podatku dochodowym od osób fizycznych.
    • Naliczanie zasiłków z ubezpieczenia społecznego tj. chorobowych, opiekuńczych, macierzyńskich oraz finansowanych przez ZUS tj. rodzinnych, pielęgnacyjnych i wychowawczych.
    • Wyliczanie godzin nadliczbowych na podstawie indywidualnych ewidencji czasu pracy pracowników.
    • Sporządzanie indywidualnych przelewów do banku.
    • Przygotowywanie oraz rozliczanie umów o dzieło i umów zlecenia.
    • Przygotowanie dokumentacji do procesu rekrutacji.
    • Koordynacja szkoleń BHP.
    • Sporządzanie sprawozdań statystycznych ZO-6; DG-1(dane) oraz PFRON.
    • Obsługa systemu Symfonia Kadry i Płace oraz firmowej bazy danych pracowników i współpracowników.
    • Obsługa pozostałych procesów HR (szkolenia, praktyki, programy rozwojowe itp.).

    Wymagania

    • Wykształcenie wyższe – atutem będą studia kierunkowe.
    • Znajomość przepisów prawa (podatki, ZUS, prawo pracy) w stopniu podstawowym.
    • Dobra znajomość Excela i Worda.
    • Język angielski – bardzo dobra znajomość.

    Oferujemy

    • Umowę o pracę oraz benefity (opieka medyczna).
    • Atrakcyjne wynagrodzenie.
    • Możliwość rozwoju zawodowego w kierunku kadrowo-płacowym.
    • Dofinansowanie nauki języka lub zajęć sportowych.
    • Biuro w dogodnej lokalizacji.

    Prosimy o aplikowanie za pomocą poniższego przycisku.

    People sp. z o. o. (agencja zatrudnienia nr 403).