Oferta pracy

Asystentka ds. rekrutacji i administracji

ManpowerGroup

  • Magnice (pow. wrocławski)

    Magnice (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • część etatu
  • praktykant / stażysta
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie zespołu konsultantów w realizacji projektów rekrutacyjnych

  • Kontakt telefoniczny z kandydatami

  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z pracownikami tymczasowymi

  • Przygotowanie dokumentów na szkolenia wstępne dla pracowników tymczasowych

  • Pomoc konsultantom w codziennych obowiązkach administracyjnych

  • Pomoc w tworzeniu raportów na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne dla klienta

Nasze wymagania

  • Zainteresowanie branżą rekrutacyjną i zagadnieniami z zakresu HR

  • Znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego będzie mile widziana

  • Dobra organizacja czasu pracy i zaangażowanie w wykonywane zadania

  • Gotowość do samodzielnego dojazdu do miejsca pracy w Magnicach.

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w branży rekrutacyjnej

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dużej, międzynarodowej organizacji

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia w wymiarze 0,5 lub 07 etatu w okresie sierpień -listopad

  • Pracę w zespole ludzi z pasją, chętnie dzielących się wiedzą i doświadczeniem.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • elastyczny czas pracy

ManpowerGroup to firma doradztwa personalnego, dostarczająca Innowacyjne rozwiązania dla rynku pracy na całym świecie z ponad 70-letnią historią. Jedną z naszych wartości są Ludzie. Sukces naszej firmy zawdzięczamy Pracownikom, których profesjonalizm i zaangażowanie codziennie umacniają naszą pozycję lidera. To dzięki nim ManpowerGroup w Polsce rozwija się tak prężnie. Jeżeli jesteś osobą zmotywowaną, zaangażowaną, lubisz wyzwania i cenisz zgrany zespół – Twoje miejsce jest wśród nas.

Przewiń do profilu firmy