Oferta pracy

Asystentka ds. Rekrutacji

LINK Sp. z o.o.

  • Wiązowna (pow. otwocki)

    Wiązowna (pow. otwocki), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych

  • Przygotowywanie i obsługa dokumentów personalnych związanych z zatrudnianiem

  • Wsparcie w przygotowaniu raportów i zestawień

  • Możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach z obszaru HR

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1

  • Wykształcenie minimum średnie (mile widziani absolwenci i studenci)

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • Doskonałe zdolności interpersonalne

  • Zainteresowanie obszarem HR

Mile widziane

  • Doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Zdobycie doświadczenia w obszarze HR

  • Uczestniczenie w interesujących projektach z obszaru HR

  • Karty MultiSport

  • Opieka medyczna

  • Ubezpieczenie na życie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

LINK Sp. z o.o. jest jedną z największych firm transportowych w Polsce. Od 32 lat specjalizujemy się w najwyższej jakości usługach transportowych na terenie Europy. Dajemy szanse nowym pracownikom na rozwój, zdobywanie nowych kompetencji. Jeśli lubisz stawiać sobie ambitne cele i dbać o swoją karierę, zaaplikuj już teraz.

Przewiń do profilu firmy