Oferta pracy

AS/Z/1/2021
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Dermomedica Group, zgadzasz się na przetwarzanie przez Dermomedica Group Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka ds. rozliczeniowo - magazynowych

Dermomedica Group Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 23 dni
    do: 18 sie 2021
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola stanów magazynowych, poziomu zapasów, wskaźników rotacji produktów.

  • Kontrola stanów magazynowych opakowań, akcesoriów, materiałów marketingowych.

  • Analiza danych dla przepływów towarowych pomiędzy Spółkami i Magazynami.

  • Prognozowanie wolumenu dostaw.

  • Analiza raportów sprzedaży YTY i prognozowanie poziomu zapasów.

  • Analiza danych i zamówień rekomendowanych przez system informatyczny.

  • Identyfikowanie obszarów wymagających automatyzacji przetwarzania danych.

  • Prowadzenie analiz oraz przedstawienie rekomendacji i wniosków na ich podstawie.

  • Wystawianie dokumentów sprzedażowych i zakupowych między spółkami.

  • Wprowadzanie przelewów do systemu bankowości elektronicznej.

  • Współpraca z Prezesem Zarządu w kwestiach: rozliczeniowych i rachunkowych.

  • Wprowadzanie dostaw towarów do sytemu operacyjno – magazynowego

  • Płynna, bieżąca obsługa systemu ERP COMARCH XL + przygotowywanie raportów na potrzeby Zarządu.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

  • Doświadczenie rachunkowo – księgowe będzie znaczącym atutem.

  • Praktyczna znajomość: MS Excel, ERP Comarch XL – warunek konieczny.

  • Analityczny umysł, umiejętność pracy z wieloma danymi jednocześnie.

  • Dociekliwość, dokładność, terminowość i samodzielność w realizacji zadań.

  • Praktyczna umiejętność przygotowania: raportów, zestawień, analiz oraz wyciągania wniosków na ich podstawie.

  • Chęć dalszego rozwoju w obszarach związanych z: analityką sprzedaży, łańcuchem dostaw i optymalizacji procesów magazynowych.

To oferujemy

  • umowę o współpracy B2B

  • udział w wydarzeniach ogólnofirmowych

  • wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania w pracę i posiadanych umiejętności

  • realną możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy

  • benefity wyszczególnione w ofercie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • welcome pack

  • voucher urodzinowy

  • udział w eventach firmowych i branżowych

  • nowoczesne systemy i narzędzia pracy

Etapy rekrutacji
1

1. selekcja cv + ewentualne zadanie rekrutacyjne

2

2. short call/short video

3

3. rozmowa on-line/spotkanie w biurze

4

4. decyzja o współpracy + podpisanie umowy

Dermomedica Group Sp. z o.o.

Dermomedica Group. z o.o. to lider polskiego rynku w zakresie profesjonalnych, innowacyjnych zabiegów terapeutycznych oraz kosmeceutyków medycznych o najwyższych stężeniach substancji aktywnych i przełomowych składnikach czynnych.

Jesteśmy producentem oraz wyłącznym dystrybutorem w Polsce tak prestiżowych marek jak: DERMAQUEST®, DERMOMEDICA, ®NANOFRAX® DERMAMINERALS® DERMOCARE® oraz właścicielem innowacyjnej platformy zakupowej dermocity.pl.

Mamy zaszczyt pracować z najlepszymi gabinetami kosmetologicznymi, obiektami typu medyczne SPA i lekarzami. Oferujemy prestiżowe zabiegi terapeutyczne, produkty profesjonalne, około zabiegowe i detaliczne o ponadprzeciętnej skuteczności działania. DERMOMEDICA COSMECEUTICALS jest jedną z najszybciej rozwijającą się firm w branży beauty. kosmetyki profesjonalnej i zabiegowej.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy Asystentki ds. rozliczeniowo - magazynowych, raportującej bezpośrednio do Prezesa Zarządu Dermomedica Group Sp. z o.o.

Przewiń do profilu firmy

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.