Logo Pracuj.pl

Asystentka ds. sprzedaży

OPONTRADE POLSKAO firmie

5 400–10 000
brutto / mies.
  • Józefów (pow. legionowski)
    Józefów (pow. legionowski), mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Wystawianie i ewidencja dokumentów sprzedażowych w firmie
  • Przygotowywanie listów przewozowych i serwisowych dla kurierów i serwisantów
  • Dokonywanie zmian w cennikach produktów, ofertach sprzedażowych, portalach branżowych
  • Ewidencja stanów magazynowych oraz kontakty z obsługą magazynową
  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • Kontrola nad zaległościami finansowymi kontrahentów
  • Obsługa i doradztwo klientów odwiedzających placówkę
  • Telefoniczna obsługa klientów, łączenie rozmów
  • Organizacja i logistyczna obsługa spotkań wewnętrznych
  • Sprawne poruszanie się w internecie oraz wysokie umiejętności pozyskiwania potrzebnych w nim informacji
  • Obsługa firmowych serwisów społecznościowych

Nasze wymagania

  • Kreatywność
  • Komunikatywność
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Sprawna obsługa komputera i urządzeń biurowych
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość języka rosyjskiego lub angielskiego mile widziana
  • Sumienność i wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Szkolenia produktowe
  • Szkolenia z zakresu sprzedaży oraz obsługi klientów
  • Miłą atmosferę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet socjalny
  • Możliwość rozwoju osobistego

Asystentka ds. sprzedaży, Józefów (pow. legionowski)