Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka ds. Zamówień

PROCAREPLUS PHARMA S.A.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Asystent

Jesteśmy dynamiczną Spółką Farmaceutyczną łącząca doświadczenie osób z branży farmaceutycznej, medycyny i finansów z kapitałem inwestorów giełdowych oraz instytucji finansowych.
Więcej o naszej firmie można znaleźć na stronie internetowej: www.pcp-pharma.pl

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie zamówień telefonicznych od klientów indywidualnych i firmowych
  • Obsługa zamówień internetowych
  • Współpraca z Agencjami Marketingowymi
  • Współpraca z Działem Logistyki
  • Obsługa dokumentacji magazynowej (WZ/PZ)
  • Wystawianie faktur VAT
  • Współpraca z biurem księgowym
  • Organizacja kalendarza Zarządu
  • Reprezentacja Spółki w trakcie Eventów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane z zakresu rachunkowości
  • Doświadczenie w biurze księgowym będzie dodatkowym atutem
  • Obsługa komputera i pakietu Office (Excel, PowerPoint)
  • Reprezentacyjna aparycja

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zadaniowy system pracy
  • Ścieżkę rozwoju w dynamicznej Firmie Farmaceutycznej w trakcie drogi na giełdę
  • Roczny budżet na szkolenia dla każdego pracownika

Ogłoszenie archiwalne