Logo Pracuj.pl

Asystentka Dyrektora Handlowego

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o.O firmie

  • Zabrze
    Zabrze, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie dokumentacji, zestawień, raportów,
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów,
  • prowadzenie kalendarza spotkań,
  • zapewnienie efektywnego przepływu informacji w firmie,
  • organizacja spotkań i opieka nad gośćmi,
  • prowadzenie korespondencji z kontrahentami w j. polskim i angielskim.

Nasze wymagania

  • przynajmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • wysoka kultura osobista i dyskrecja,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • biegłą znajomość j. angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację pisemną i ustną,
  • sprawna obsługa pakietu Ms Office,
  • mobilność i dyspozycyjność,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość dodatkowego języka będzie atutem.

To oferujemy

  • pracę w firmie z produktami, które są rozpoznawalne na rynku i niosą pozytywne emocje,
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • stabilne wynagrodzenie składające się z wynagrodzenia zasadniczego oraz premii,
  • perspektywę awansu w ramach struktury firmy,
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • możliwość tworzenia projektów i ich realizacji w Polsce i za granicą.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o.

Dołącz do zespołu, który emocje maluje światłem!

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o. od niemal trzech dekad produkuje dekoracje i spektakle świetlne. Jesteśmy zespołem ekspertów w dziedzinie dekoracji świątecznych, iluminacji przestrzennych, specjalistycznego oświetlenia oraz sztucznego igliwia. Projektujemy, produkujemy i dostarczamy elementy wywołujące emocje, służące promocji miejsc i wydarzeń, będące częścią szeroko pojętej sztuki użytkowej. Oferujemy wiedzę, produkcyjną doskonałość i rzetelnie wykonane usługi centrom handlowym, jednostkom samorządowym, przedsiębiorstwom i instytucjom na całym świecie. Działamy globalnie, jesteśmy kreatywni i stawiamy na ludzi z pasją. Naszą misją, którą widać w każdym naszym produkcie i w każdej koncepcji przez nas wykreowanej, jest "tworzyć inspirujące produkty, które wywołują pozytywne emocje na całym świecie".

Asystentka Dyrektora Handlowego, Zabrze