Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka Dyrektora – Sekretarka

KOMANDOR POMORZE

Sandomierska 50

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa bieżących spraw administracyjnych

  • Obsługa korespondencji krajowej i zagranicznej

  • Utrzymywanie sprawnego działania sekretariatu

  • Stały nadzór nad obiegiem dokumentów i właściwym przepływem informacji

  • Rejestracja reklamacji Klientów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • Dobra znajomość pakietu Ms Office

  • Doświadczenie w pracy biurowej

  • Dyspozycyjność, punktualność, doskonała organizacja pracy

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o wiodącej pozycji na rynku

  • Atrakcyjny system wynagradzania (płaca podstawowa + premie)

  • Pakiet Benefit Multisport

  • Pakiet medyczny

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Komandor Pomorze i Pomorska Hurtownia Komandor są częścią ogólnopolskiej sieci Salonów i Hurtowni Komandor – jednej z największych firm na rynku meblarskim w Polsce.

Meble nie mają dla nas żadnych tajemnic. Do pracy inspirują nas ludzie i to dla nich działamy od 29 lat na rynku! Chyba idzie nam całkiem nieźle - jako firma mamy na swoim koncie setki zadowolonych Odbiorców!

Cel jest jeden. Chcemy być najlepszą firmą oferującą meble na wymiar w Polsce. Kwestią czasu jest kiedy go zrealizujemy!

Przyłączysz się?

Przewiń do profilu firmy