Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka Dyrektora Sprzedaży

CHDE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie czasu pracy oraz prowadzenie kalendarza spotkań

  • Realizacja zleconych projektów

  • Zapewnienie sprawnego obiegu informacji i dokumentów

  • Rejestrowanie faktur, przygotowywanie pism, sprawozdań i raportów

  • Organizowanie wyjazdów służbowych

  • Obsługa interesantów, przyjmowanie gości

  • Dbanie o wystrój, porządek i zaopatrzenie biura

  • Współpraca ze wszystkimi działami firmy

  • Załatwianie spraw urzędowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku asystentki

  • Wykształcenie wyższe

  • Biegła znajomość programów pakietu MS Office ze szczególnym uwzględnieniem: Excel, Word i Power Point

  • Doskonała organizacja pracy

  • Szybkość i skuteczność w działaniu i chęć rozwoju zawodowego

  • Biegła znajomość języka angielskiego

  • Łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie składające się z podstawy i dodatku uzależnionego od wyników pracy

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę

  • Szansę na dalszy rozwój w zależności od indywidualnych potrzeb i predyspozycji zawodowych

  • Niezbędne narzędzia do pracy

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

CHDE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA Wyłączny dystrybutor marki MICROLIFE w Polsce poszukuje osoby na stanowisko: Asystentka Dyrektora Sprzedaży.

Przewiń do profilu firmy