Ta oferta pracy jest nieaktualna od 226 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystentka Dyrektora Sprzedaży

  • Szczecinek, zachodniopomorskie
  • Asystent
  • 2017-11-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kronospan to wiodący producent paneli i płyt drewnopochodnych dla budownictwa i meblarstwa, a także komponentów do ich produkcji. Jesteśmy obecni w ponad 40 lokalizacjach na całym świecie, w tym w 7 w Polsce: w Szczecinie, Szczecinku, Poznaniu, Rudawie, Strzelcach Opolskich, Mielcu i Pustkowie.

    Poszukujemy osób, które mają ambicje pracować dla tak dużej i prężnie rozwijającej się organizacji. Stwarzamy możliwości pracy w wielu krajach, w międzynarodowym środowisku. Potrafimy docenić wiedzę, doświadczenie i zaangażowanie.

    ASYSTENTKA DYREKTORA SPRZEDAŻY
    Miejsce pracy: Szczecinek
    nr ref. ADSSZ 11/17

    Zadania:

    • wsparcie Dyrektora Sprzedaży w realizacji bieżących zadań administracyjnych,
    • opieka nad obiegiem dokumentacji oraz komunikacją wewnętrzną,
    • organizacja spotkań i podróży służbowych,
    • bieżące tłumaczenia,

    Wymagania:

    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
    • wysoka dyspozycyjność,
    • dobra organizacja pracy,
    • odpowiedzialność i samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,
    • preferowane wykształcenie wyższe,
    • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

    Oferujemy:

    • pracę w międzynarodowym zespole w firmie o ugruntowanych standardach pracy,
    • pełną wyzwań pracę z możliwością rozwoju zawodowego,
    • stabilne warunki zatrudnienia,
    • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji.

    Oferty zawierające CV wraz z numerem referencyjnym prosimy przesyłać klikając przycisk do aplikowania.

    Zastrzegamy możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)