Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka Dyrektora

Schuerholz Polska Sp. z o.o.

Polna 17B

Środa Śląska

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie pracy sekretariatu pod kierunkiem dyrektora biura.

  • opiekę nad obiegiem dokumentów w firmie

  • kontakt z klientami, kontrahentami i instytucjami zewnętrznymi

  • dbałość o wyposażenie biura

  • bieżące wsparcie i współpraca z wszystkimi działami w firmie (zwłaszcza kadry , księgowość)

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • obsługa urządzeń biurowych

  • wysokie umiejętności interpersonalne i organizacyjne

  • samodzielność, zaangażowanie i odpowiedzialność

Mile widziane

  • znajomość języka niemieckiego bądź angielskiego

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.

  • bez pośredników na umowę o pracę.

  • Wsparcie w procesie szkolenia i uczciwe traktowanie.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z premiami i dodatkami.

  • Prywatną opiekę medyczną, kartę multisport, ubezpieczenie.

  • Możliwość późniejszego rozwoju w wielu kierunkach.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie

Firma Schürholz Polska w Komornikach znajdująca się w pobliżu Środy Śląskiej zajmująca się produkcją komponentów metalowych do branży motoryzacyjnej.

Przewiń do profilu firmy

Przyjdź na rozmowę i przekonaj się sam że warto!

Aplikacje prosimy składać za pomocą przycisku aplikuj z zamieszczeniem klauzuli