Ta oferta pracy jest nieaktualna od 60 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystentka Dyrektora

  • Tczew, pomorskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 16.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Kapitałowa GRAAL jest liderem branży przetwórstwa ryb w Polsce, a marki Grupy: Graal, SuperFish i Kuchnia Staropolska są dostępne we wszystkich sieciach sklepów w Polsce. Produkty Grupy są również obecne pod markami partnerów z całego świata.

    Grupa posiada cztery zakłady produkcyjne, zatrudnia ponad 2500 osób i jest pracodawcą gwarantującym stabilne zatrudnienie, bardzo dobre warunki pracy oraz dynamiczny rozwój.

    W związku z rozwojem zakładu produkcyjnego Koral, który specjalizuje się w produkcji łososia wędzonego,
    zatrudnimy pracownika na stanowisko:
    Miejsce pracy: Tczew

    Zadania:

    • kompleksowa obsługa sekretariatu oraz biura Dyrektora Zarządzającego;
    • odpowiedzialność za obieg faktur i dokumentów, zarządzanie korespondencją oraz zapewnienie właściwego przepływu informacji;
    • prowadzenie kalendarza Dyrektora Zarządzającego;
    • organizowanie i obsługa spotkań, wyjazdów służbowych;
    • wsparcie administracyjne biura Zarządu;
    • sporządzanie pism i komunikatów, w tym biznesowych;
    • ścisła współpraca z Zarządem i Dyrekcją spółki oraz działami spółki;
    • przygotowywanie zestawień, raportów, analiz;
    • wsparcie projektów prowadzonych w różnych obszarach firmy.

    Oczekujemy:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku;
    • bardzo dobra organizacja pracy własnej;
    • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
    • dobra znajomość pakietu Office;
    • wysoka kultura osobista;
    • odpowiedzialność i samodzielność;
    • inicjatywa i kreatywność;
    • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, komunikacyjne;
    • umiejętność pracy pod presją czasu;
    • wykształcenie wyższe (ewentualnie w trakcie studiów);
    • prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na umowę o pracę u stabilnego pracodawcy;
    • atrakcyjne wynagrodzenie;
    • świadczenia dla pracowników (w tym bony świąteczne, świadczenia medyczne, ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach i spotkania integracyjne);
    • rozwój kompetencji zawodowych;
    • dobrą i przyjazną atmosferę pracy.
    Zgłoś się do nas i zacznij pracę w Grupie GRAAL!
    Jeżeli w Pani/Pana zgłoszeniu rekrutacyjnym zawarte są inne dane osobowe niż imię lub imiona i nazwisko, imiona rodziców, data urodzenia, miejsce zamieszkania lub adres do korespondencji, wykształcenie i przebieg dotychczasowego zatrudnienia i chce Pan/Pani, aby dane te były przetwarzane na cele rekrutacji, proszę udzielić Nam poniższej zgody:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Koral S.A. z siedzibą w Tczewie przy ul. Za Dworcem 13, 83-110 Tczew, moich danych osobowych zawartych w przesłanym przeze mnie zgłoszeniu aplikacyjnym, innych niż: imię lub imiona i nazwisko, imiona rodziców, data urodzenia, miejsce zamieszkania lub adres do korespondencji, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia w celu mojego uczestnictwa w procesie rekrutacji na stanowisko, na które wysyłam zgłoszenie aplikacyjne przez okres 3 miesięcy od dnia wysłania zgłoszenia. Jednocześnie oświadczam, że wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne i nie wpływa na możliwość udziału w rekrutacji, a jej wycofanie nie będzie skutkować żadnymi negatywnymi konsekwencjami.

    Jednocześnie informujemy, iż brak udzielenia zgody nie rodzi żadnych negatywnych konsekwencji po Pani/Pana stronie, nie powoduje ograniczenia lub wykluczenia Pani/Pana  udziału w procesie rekrutacji, a jedynie może spowodować utrudnienie w skontaktowaniu się z Panem/Panią.