Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka działu administracyjno-księgowego

THEY.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

THEY.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Konstruktorska 12

Warszawa

ZADANIA

  •  wsparcie działu księgowo-administracyjnego w bieżących zadaniach,
  •  zapewnienie prawidłowego funkcjonowania biura,
  •  zapewnienie poprawnego przepływu dokumentacji i informacji,
  •  dbanie o jakość, dystrybucję i archiwizację dokumentacji przychodzącej i wychodzącej,
  •  wystawianie faktur sprzedaży

OCZEKIWANIA

  • min. 1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku finansowym/administracyjnym,
  • podstawowa wiedza księgowa,
  • praktyczna znajomość programów pakietu MS Office,
  • wysoko rozwinięte umiejętność komunikacyjne,
  • sumienność, dokładność, zaangażowanie, rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • samodzielność w działaniu oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • wysoka kultura osobista,
  • znajomość programu księgowego Optima będzie dodatkowym atutem
OFERUJEMY
  • pracę na pół etatu w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Multisport,
  • stabilne warunki pracy,
  • miłą atmosferę w nowoczesnym biurze na Mokotowie na obrzeżach Mordoru (Konstruktorska 12)

W swoim zgłoszeniu prosimy o zamieszczenie klauzuli:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb bieżącej oraz przyszłych procesów rekrutacji. (Klauzula informacyjna)

POSZUKUJEMY:

Ogłoszenie archiwalne