Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka działu finansowego - pracownik biurowy

ARS-3 sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Księdza Piotra Ściegiennego 201

Kielce

Twój zakres obowiązków

  • rozliczanie wyciągów,

  • windykacja należności,

  • kontrola i przygotowywanie zobowiązań do płatności,

  • rozliczanie zaliczek handlowców,

  • rozliczanie kosztów oddziałów,

  • analiza kontrahentów do ubezpieczenia,

  • nadzór nad obiegiem dokumentów,

  • obsługa biura,

  • przygotowywanie raportów na potrzeby działu,

  • weryfikacja danych - tworzenie raportów i analiz,

  • współpraca z pozostałymi działami i oddziałami firmy

Nasze wymagania

  • analityczne myślenie,

  • umiejętność odnajdywania się w różnych sytuacjach,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • samodzielności w podejmowaniu decyzji,

  • dobra organizacja pracy,

  • sumienność, uczciwość,

  • dobra znajomość komputera i podstawowego oprogramowania

  • dobra znajomość programu Subiekt GT

To oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy,

  • szkolenia umożliwiające sprawne wykonywanie powierzonych obowiązków,

  • zgrany zespół,

  • niezbędne narzędzia potrzebne do wykonywania pracy,

  • umowę o pracę.

O nas

ARS-3 jest dynamicznie rozwijającą się firmą w branży budowlanej, działającą na terenie całego kraju od 2002r. Specjalizujemy się w innowacyjnych, niezawodnych technologiach i rozwiązaniach dla budownictwa.

Wiele zrealizowanych inwestycji potwierdza zaufanie, jakim codziennie obdarzają nas nasi partnerzy, czego efektem jest mocno ugruntowana pozycja firmy na rynku budowlanym.

Szeroki wachlarz wysokiej jakości produktów, dobrze rozwinięta sieć handlowo-logistyczna, profesjonalna obsługa oraz rzetelność świadczonych przez nas usług dają solidną podstawę do prawidłowego funkcjonowania każdej inwestycji budowlanej z udziałem naszej firmy.