Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka działu handlowego

LEGS

LEGS

Zgierska 48/52

Aleksandrów Łódzki

Twój zakres obowiązków

  • wspomaganie działu handlowego w sprzedaży: obsługa zamówień od klientów, a w tym, przekazywanie zamówień do poszczególnych działów produkcyjnych, a także realizacja zleceń sprzedaży, sprawdzanie dostępności towarów, etc.);

  • przygotowywanie/organizowanie wysyłek lub dostaw towarów do klientów w porozumieniu z magazynem / firmami przewozowymi

  • wystawianie faktur proforma

  • informowanie klientów o bieżącym saldzie i egzekwowanie należności finansowych

  • dbanie o wizerunek firmy i wysoką jakość obsługi klienta

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe - mile widziane

  • podstawowa znajomość języka angielskiego

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera

  • sprawna organizacja pracy, samodzielność i odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań, zaangażowanie oraz kreatywność

  • umiejętność pracy w zespole

  • uśmiech, dynamizm i chęć do działania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • ciekawe wyzwania, które przynoszą satysfakcję z wykonywanych obowiązków

  • otwartość zespołu do dzielenia się wiedzą i doświadczeniem

  • przyjemną atmosferę w miejscu pracy

  • dofinansowanie do pakietu medycznego

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz karty sportowej

  • dostęp do aplikacji SmartLunch

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

LEGS

Firma P.P.H. LEGS, będąca jednym z największych europejskich dystrybutorów przędz tekstylnych i technicznych na bazie własnego magazynu.

Przewiń do profilu firmy