Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystentka Działu Handlowego – Fakturzystka

  • Błonie, Ożarów Mazowiecki, Piastów, Warszawa, Bronisze (pow. warszawski zachodni), Stare Babice (pow. warszawski zachodni), mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 2018-03-12

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Logifresh Sp. z o.o.

    Logifresh to eksporter świeżych owoców i warzyw na rynki Europy Wschodniej i Unii Europejskiej. Stawiamy na profesjonalizm i rozwój naszych pracowników. Zapewniamy wiedzę szkolenia i doświadczenie.

    Miejsce pracy: Błonie, Ożarów Mazowiecki, Piastów, Warszawa, Bronisze (pow. warszawski zachodni), Stare Babice (pow. warszawski zachodni)

    Opis stanowiska:

    • Tworzenie dokumentacji wysyłkowych
    • Monitorowanie logistyki dostaw (załadunku, terminowości dostaw, poprawności dokumentacji transportowej)
    • Wystawianie dokumentów w Excelu (logistyczne, eksportowe, przewozowe)
    • Zamawianie usług transportowych, współpraca z przewoźnikami w postaci zleceń transportowych, rozliczeń tras
    • Potwierdzanie zamówień u klientów
    • Wysyłanie ofert handlowych, przygotowanych wcześniej przez handlowca
    • Raportowanie wyników sprzedaży
    • Utrzymywanie kontaktów z działami logistyki klientów, wysyłanie do nich niezbędnych informacji

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe - jesteśmy otwarci również na absolwentów uczelni wyższych lub studentów zaocznych
    • Doświadczenie: Mile widziane w dziale handlowym lub spedycyjnym lub eksportu- ale nie jest to warunek konieczny,
    • Symfonia -mile widziana znajomość tego programu lub podobnych
    • Rosyjski – komunikatywny w mowie i piśmie
    • Angielski – komunikatywny w mowie i piśmie
    • Polski- wymagana bardzo dobra znajomość języka używanego w zagadnieniach z obszaru księgowości
    • Praktyczna znajomość Excel’a

    Chcielibyśmy aby kandydat/kandydatka posiadał takie cechy osobowości:

    • Skrupulatność
    • Rzetelność
    • Dokładność
    • Umiejętność pracy pod presją czasu
    • Wielozadaniowość
    • Podzielność uwagi

    Wybranych Kandydatów zaprosimy na rozmowę i test zadaniowy w siedzibie naszej firmy na Broniszach (Rynek Hurtowy Bronisze)

    Oferujemy:

    Gwarantujemy umowę o pracę na pełny etat, wysokie wynagrodzenie i premie, pracę w biurze w stałych godzinach 8.00- 16.00 od poniedziałku do piątku, możliwość rozwoju i szkoleń oraz wzrostu wraz z rozwojem firmy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.