Ta oferta pracy jest nieaktualna od 274 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystentka Działu Handlowego - Recepcjonistka

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 2 - 4 tys. zł brutto
  • 16.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    DELTA

    Delta działa głównie w branży budowlanej. Zajmujemy się sprzedażą, dzierżawą rusztowań elewacyjnych oraz szalunków stropowych i ściennych.

    Jako dynamicznie rozwijająca się firma poszukujemy kandydatki:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

    Zadania:

    • Nawiązywanie kontaktów handlowych oraz budowanie stałych relacji z nowymi jak i dotychczasowymi klientami firmy.
    • Wspomaganie działu handlowego w sprzedaży i marketingu.
    • Archiwizacja dokumentacji biurowej.
    • Wykonywanie poleceń i zadań zleconych przez przełożonego

    Oczekiwania:

    • Praktyczna znajomość programu Excel i Power Point
    • Dokładność, skrupulatność, terminowość.
    • Komunikatywność, wysoka kultura osobista.
    • Umiejętność pracy w zespole.

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę.
    • Przyjazną atmosferę pracy.
    • Niezbędne narzędzia pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.