Oferta pracy

Nr Ref.: WS/WAW
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
LINDE Material Handling Polska Sp. z o.o.

Asystentka Działu Handlowego

LINDE Material Handling Polska Sp. z o.o.O firmie

Płochocińska 59

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • współorganizowanie pracy działu handlowego,

  • praca biurowa w zakresie tworzenia dokumentacji i korespondencji,

  • kontakt z klientami (w tym tworzenie kontraktów, zamówień),

  • współpraca z innymi działami firmy (logistyka, serwis, księgowość),

  • raportowanie zbiorcze działu, prowadzenie statystyk, przygotowywanie ofert,

  • udział w spotkaniach handlowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenia minimum średniego (wykształcenie wyższe będzie dodatkowym atutem),

  • dobrej znajomości pakietu Microsoft Office,

  • wysoko rozwiniętych zdolności komunikacyjnych i organizacyjnych,

  • umiejętności pracy pod presją czasu,

  • umiejętności ustalania priorytetów, zarządzania czasem i dokumentacją,

  • umiejętności pracy w zespole, zaangażowania i sumienności,

  • znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie będzie dodatkowym atutem,

  • mile widziana znajomość systemów SAP / CRM,

  • mile widziane doświadczenie z pracy w dziale handlowym.

To oferujemy

  • możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia w stabilnej i rozwijającej się międzynarodowej firmie,

  • pakiet szkoleń z zakresu wykonywanych obowiązków (SAP, CRM, obsługa Klienta),

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zastępstwo na okres co najmniej 1 roku,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • grupowe ubezpieczenie NNW oraz opiekę medyczną po okresie próbnym,

  • pracę w przyjaznej atmosferze.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Linde Material Handling jest jednym z wiodących dostawców intralogistyki i jednym z największych na świecie producentów wózków widłowych o napędzie spalinowym i elektrycznym a także wyposażenia magazynowego. Nasze zaawansowane technologicznie produkty, kompleksowa oferta usług oraz serwis, stanowią podstawę dla pomyślnego rozwoju naszej globalnej firmy, która oferuje atrakcyjne możliwości rozwoju dla swoich pracowników na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy