Ta oferta pracy jest nieaktualna od 620 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystentka działu handlowego

  • Warszawa, Święcice (pow. warszawski zachodni), mazowieckie
  • Asystent
  • 07.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Grupa DBK jest największym w Polsce dostawcą produktów i usług dla branży TSL. Istnieje od 1996 roku – dziś zatrudnia blisko 1000 osób w 18 oddziałach.  Firmę tworzą powiązane ze sobą kapitałowo spółki, dzięki którym możliwa jest kompleksowa obsługa flot pojazdów ciężarowych – od finansowego wsparcia podczas zakupu, przez dobór odpowiedniego pojazdu, po pełną obsługę posprzedażową – pakiet usług serwisowych oraz ofertę części zamiennych. Siłą Grupy DBK jest rozbudowana sieć serwisowo-sprzedażowa na terenie całej Polski. W każdym punkcie przedsiębiorca otrzymuje pełen pakiet produktów i usług. Grupa DBK posiada w swoim portfolio znane i cenione na całym świecie marki DAF, IVECO, KÖGEL, LAG i MAN.

    www.grupadbk.com
    Miejsce pracy: Warszawa, Święcice (pow. warszawski zachodni)

    Główne zadania:

    • Kompleksowe wsparcie działu handlowego w codziennych zadaniach administracyjno- biurowych
    • Opieka nad obiegiem i archiwizacją dokumentów oraz zarządzanie korespondencją
    • Organizacja spotkań biznesowych, współpraca z dostawcami zewnętrznymi
    • Administrowanie bazą danych klientów
    • Przygotowywanie raportów, zestawień
    • Budowanie profesjonalnego i pozytywnego wizerunku firmy

    Oczekujemy:

    • Wykształcenia wyższego lub odbywania studiów
    • Biegłej obsługi komputera (MS Office) oraz urządzeń biurowych (skaner, faks, drukarka)
    • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Umiejętności pracy pod presją czasu i świetnej organizacji pracy własnej
    • Wysokiej kultury osobistej i miłej aparycji

    Oferujemy:

    • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • stabilne warunki zatrudnienia
    • możliwość rozwoju oraz zdobycia cennego doświadczenia
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV ze zdjęciem) klikając w przycisk aplikowania.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)