Asystentka działu księgowości

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Asystent
  • 2019-06-12
  • Ważna jeszcze 17 dni (do 2019-07-12)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma MM Produkt Polska zajmująca się produkcją opakowań z tworzyw sztucznych oferująca swoje produkty na rynku krajowym i zagranicznym w związku z intensywnym rozwojem poszukuje osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Bydgoszcz
    Nr ref.: Numer referencyjny: DK201906

    Zakres obowiązków:

    • koordynowanie obiegu dokumentów księgowych
    • wystawianie dokumentów księgowych
    • wsparcie merytoryczne i administracyjne działu księgowości

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe (magisterskie lub licencjackie) w zakresie rachunkowości lub w trakcie ostatniego roku studiów
    • znajomość pakietu MS Office (Excel)
    • bardzo dobra organizacja pracy i systematyczność w wykonywaniu dokumentów
    • zaangażowanie i inicjatywa w działaniu, wysoka kultura osobista
    • mile widziana znajomość programów do zarządzania dokumentami i procesami (Workflow)
    • staż pracy nie jest wymagany

    Osobom z większym doświadczeniem możemy zaproponować stanowisko Młodszej księgowej.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • stabilne zatrudnienie
    • możliwość rozwoju zawodowego

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

    Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Przesłanie aplikacji CV jest wyrażeniem zgody na udział w procesie rekrutacji na wyżej wymienione stanowisko oraz oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych ujętych w CV przez administratora danych MM Produkt Maciej Mikołajczak. Szczegóły dotyczące polityki ochrony danych osobowych dostępne są na naszej stronie internetowej: www.mmprodukt.com w zakładce kontakt: RODO-KLAUZULA INFORMACYJNA