Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka działu księgowości / Młodsza księgowa

Grupa Bednarek/Premium Arena – Skoda I Seat I Volkswagen I BMW I MiniO firmie

  • Szczecińska 36, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)

Grupa Bednarek/Premium Arena – Skoda I Seat I Volkswagen I BMW I Mini

Szczecińska 36

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca weryfikacja faktur i innych dokumentów księgowych

  • Księgowanie dokumentów sprzedaży i zakupu

  • Księgowanie wyciągów bankowych

  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami

  • Archiwizowanie dokumentów do systemu finansowo-księgowego

  • Sporządzanie podstawowych raportów i zestawień

  • Do działu administracji sprzedaży na ulicy Rokicińskiej: własnej

Nasze wymagania

  • Praktyczna obsługa pakietu MS Office

  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

  • Sumienność i zaangażowanie

  • Planowanie i organizacja pracy własnej

  • Prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej

  • Analiza rozrachunków i odbiorcami i dostawcami

  • Doświadczenie w pracy w dziale finansowo-księgowym

  • Praktyczna znajomość systemów SAGE Symfonia

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Praca z doświadczonym zespołem

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi