Asystentka działu Marketingu i Sprzedaży

  • Radzymin, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 23.11.2018
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 23.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    EMPIRE Pharma Sp. z o.o.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy EMPIRE Pharma Sp. z o.o., poszukujemy wykwalifikowanej osoby  na stanowisko Asystentka działu Marketingu i Sprzedaży.
    Firma powstała w 2010 r. i zajmuje się produkcją, promocją i sprzedażą profesjonalnych kosmetyków do gabinetów medycyny estetycznej i gabinetów kosmetycznych, SPA.

    Miejsce pracy: Radzymin

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Wsparcie zespołu działu sprzedaży i marketingu
    • Koordynacja przygotowania materiałów reklamowych do przedstawicieli handlowych (współpraca z agencjami i podwykonawcami)
    • Koordynacja przygotowania gadżetów reklamowych dla klientów
    • Zarządzanie magazynem materiałów reklamowych (monitorowanie stanów, wprowadzanie nowych indeksów, limity i wykorzystanie przez przedstawicieli handlowych)
    • Udział w targach i kongresach
    • Aktualizacja i uzupełnianie danych sprzedażowych
    • Pomoc przy realizacji działań marketingowych
    • Pomoc przy wprowadzaniu nowych produktów na rynek
    • Pomoc w przygotowaniu prezentacji, raportów
    • Archiwizację korespondencji i dokumentacji biurowej

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe
    • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na takim samym stanowisku
    • Znajomość języka angielskiego
    • Znajomość MS Office (w szczególności Excel)
    • Zaangażowanie w pracę i inicjatywa w działaniach
    • Skrupulatność i dokładność
    • Umiejętność planowania i organizowania pracy własnej
    • Umiejętność pracy pod presją czasu
    • Nastawienie na szukanie nowych rozwiązań
    • Zorientowanie na jakość i samodzielność w realizacji powierzonych zadań

    Oferujemy:

    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Udział w szkoleniach
    • Narzędzia pracy
    • Prywatne ubezpieczenie medyczne
    • Udział w ciekawych projektach

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez EMPIRE Pharma sp. z o.o. z siedzibą w Radzyminie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest EMPIRE Pharma sp. z o.o. z siedzibą w Radzyminie przy al. Jana Pawła II 54 C. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.