Asystentka Działu Reklamy

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 21.11.2018
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 21.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    B.P.O. Poland

    B.P.O. Poland jest firmą świadczącą kompleksowe usługi dla Klientów na całym świecie. Obszar naszych działań obejmuje usługi w zakresie logistyki, rozwiązań IT, analiz biznesowych, obsługi klientów, e-commerce, marketingu i reklamy.

    Miejsce pracy: Warszawa
    Numer referencyjny: ASR/2018/MZ

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • wsparcie zespołu Media Buyerów w realizacji bieżących projektów reklamowych
    • prowadzenie researchu rynkowego
    • przygotowywanie analiz i statystyk
    • kontakty z innymi zespołami w firmie (dział kreatywny, IT, marketing)
    • wprowadzenie danych systemowych
    • wsparcie administracyjne

    OCZEKIWANIA:

    • wykształcenie wyższe lub student ostatnich lat (preferowane kierunki ścisłe, ekonomiczne, związane z zarządzaniem)
    • znajomość języka angielskiego na poz. min. B2
    • znajomość MS Office (w szczególności Excel)
    • analityczny umysł
    • skrupulatność i dokładność
    • umiejętność pracy w zespole
    • bardzo dobra organizacja pracy
    • odpowiedzialność i zorientowanie na efekty
    • nastawienie na usprawnianie i szukanie nowych rozwiązań

    OFERUJEMY:

    • współpracę z najlepszymi specjalistami w branży
    • naukę prawdziwego performance'u
    • prywatną opiekę medyczna i kartę Multisport
    • elastyczne godziny pracy
    • wieczory gier planszowych, świeże owoce i inne przyjemności
    • biuro w samym centrum Warszawy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez B.P.O. spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego.”
    W przypadku chęci wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dodanie następującej zgody:
    „Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji.”

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.