Ta oferta pracy jest nieaktualna od 95 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystentka działu sprzedaży i administracji

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 19.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Obecna w Polsce od 10 lat firma specjalizująca się w sprzedaży zaawansowanych rozwiązań dla przemysłu.
    Jesteśmy dobrze rozpoznawalną, specjalistyczną marką posiadająca biura w kluczowych regionach Polski.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres Obowiązków:

    • Obsługa sekretariatu i zarządzanie biurem;
    • Nadzór nad przepływem informacji pomiędzy działami firmy;
    • Wsparcie zespołu handlowego przy bieżącej obsłudze klienta;
    • Wsparcie firmy przy organizacji aktywności marketingowych;
    • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy;
    • Monitorowanie potrzeb handlowych i rozwój relacji z Klientami.

    Wymagania:

    • Bardzo dobra umiejętność posługiwania się komputerem;
    • Mile widziane doświadczenie w pracy z systemami typu CRM, ERP;
    • Doskonałe umiejętności organizacyjne;
    • Rozwinięte kompetencje interpersonalne;
    • Mile widziane ukończone studia o kierunku technicznym;
    • Znajomość języka angielskiego na poziome średniozaawansowanym;
    • Prawo jazdy kategorii B.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na umowę o pracę;
    • Przyjazną atmosferę;
    • Benefity pozapłacowe (dodatkowe ubezpieczenie, współfinansowane programy medyczne i sportowe);
    • Szkolenia i stały rozwój zawodowy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.