Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1227 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystentka Działu Sprzedaży i Obsługi Klienta

  • Piaseczno, mazowieckie
  • Asystent
  • 11.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Drewno Centrum II spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa działająca na rynku polskim, jako dystrybutor światowej klasy paneli podłogowych i drzwi w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Piaseczno
    Numer ref. 01/2015/D-P

    Opis stanowiska:

    • Przyjmowanie i nadzór nad realizacją zamówień.
    • Wystawianie faktur.
    • Obsługa reklamacji.
    • Koordynacja dostaw z magazynem oraz przewoźnikami.
    • Opieka nad Klientami firmy.
    • Zapewnienie sprawnego przepływu informacji i dokumentacji.
    • Przygotowywanie raportów, analiz i zestawień.
    • Ścisła współpraca z działami: marketingu oraz handlowym - kontrola stanów magazynowych, monitorowanie zapotrzebowania na produkty.
    • Obsługa administracyjna biura.

    Wymagania:

    • Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Umiejętność efektywnego organizowania własnej pracy i ustalania priorytetów
    • Znajomość dokumentów sprzedaży,
    • Dyspozycyjność, wysoka kultura osobista i pogodne usposobienie.
    • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
    • Zdolności organizacyjne, samodzielność i dokładność.
    • Odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę,
    • Biegła obsługa programów MS Office i urządzeń biurowych.
    • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów z Klientami,
    • Prawo jazdy- kat.B

    Oferujemy:

    • Ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie.
    • Możliwość rozwoju zawodowego.
    • Przyjazne środowisko pracy.
    • Umowę o pracę.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji, za pomocą przycisku aplikowania z podaniem numeru referencyjnego.

    Prosimy o dopisanie klauzuli:

    Wyrażamy zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U.nr 101 z 2002 r., poz.926)