Prosimy o umieszczenie informacji: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
ITP S.A.

Asystentka działu sprzedaży i szkoleń

ITP S.A.O firmie

ITP S.A.

Domaniewska 37

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie kalendarza spotkań, pilnowanie terminów spotkań,

  • obsługa spraw związanych z działalnością działów sprzedaży i szkoleń,

  • przygotowywanie prezentacji, zestawień, raportów z systemu Sales Force,

  • prowadzenie korespondencji, kompletowanie dokumentacji i zapewnienie jej prawidłowego obiegu,

  • realizacja zleconych zadań przez przełożonych,

  • archiwizacja dokumentów,

  • dbanie o wysoką jakość i terminowość realizowanych zadań,

  • wykonywanie innych zleconych prac biurowych,

  • współpraca z innymi działami.

Nasze wymagania

  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej,

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • obsługa programów biurowych (MS. Word, Excel, PowerPoint) i urządzeń biurowych,

  • wysoki poziom kultury osobistej oraz umiejętności interpersonalnych,

  • sumienność i odpowiedzialność,

  • punktualność,

  • dyspozycyjność,

  • umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę z dużą dozą odpowiedzialności w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • wynagrodzenie adekwatne do stanowiska,

  • dofinansowanie do opieki medycznej, karty-sportowo rekreacyjnej oraz ubezpieczenia na życie,

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-18:00 (z godzinną przerwą na lunch),

  • zlokalizowaną przy ul. Domaniewska 37.

ITP S.A.

DOŁĄCZ DO ZESPOŁU NAJLEPSZYCH SPECJALISTÓW ITP SA

ITP S.A. to firma zajmująca się dystrybucją najwyższej klasy urządzeń do zabiegów w zakresie Medycyny Estetycznej, Kosmetologii i Chirurgii Plastycznej. Firma jest również Producentem pierwszych na rynku wypełniaczy organicznych. Naszą misją jest dostarczanie pacjentom, a zarazem swoim klientom, nowoczesnych, efektywnych i bezpiecznych rozwiązań służących poprawie zdrowia, wyglądu i jakości życia.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk aplikowania.