Asystentka Działu Sprzedaży Oprogramowania

Mix-softO firmie

  • Kleszczowa 41
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Mix-soft

Kleszczowa 41

Warszawa

Specjalizujemy się w sprzedaży oraz kompleksowej obsłudze w zakresie oprogramowania dla biznesu. Jesteśmy Złotym Partnerem Sage. Szczegółowy opis naszej oferty na www.mojaSymfonia.pl

  • Oferujemy Sprzedaż oprogramowania
  • Instalujemy i wdrażamy oprogramowanie zgodnie z indywidualnymi potrzebami klienta
  • Prowadzimy szkolenia i konsultacje w zakresie użytkowania programów
  • Piszemy na zamówienie raporty oraz dodatkowe aplikacje
  • Zapewniamy stałą opiekę serwisową nad prawidłową pracą oprogramowania

Opis stanowiska:

  1. Realizacja sprzedaży oprogramowania do Klientów
  2. Opieka posprzedażowa nad Klientami firmy
  3. Tworzenie ofert handlowych
  4. Przygotowanie i realizacja zamówień
  5. Fakturowanie

Wymagania:

  1. Mile widziane  doświadczenie w sprzedaży systemów  informatycznych Symfonia
  2. Umiejętność profesjonalnej obsługi klienta
  3. Łatwość w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi
  4. Dobre funkcjonowanie w zespole
  5. Wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  1. Samodzielne stanowisko pracy
  2. Rozwój osobisty
  3. Stałą umowę
  4. Opiekę medyczną
  5. Ubezpieczenie grupowe
  6. Miłą atmosferę w pracy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy