Asystentka Event Managera

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 11.06.2019
  • Ważna jeszcze 15 dni (do 11.07.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Pancernik it z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się organizacja z branży bezpieczeństwa IT. Nasza firma działa w takich płaszczyznach jak obsługa informatyczna, zarządzanie bezpieczeństwem i danymi, projektowanie i rozwój technologii informatycznych.

    Miejsce pracy: Katowice

    Obowiązki:

    • pomoc przy tworzeniu ofert dla wystawców oraz zapraszanie uczestników w współpracy z event managerem
    • współpraca z klientami i podwykonawcami (w zakresie zleconym przez event managera)
    • realizacja zadań zleconych przez event managera związanych z pracą nad projektami
    • monitorowanie rynku eventowego (poszukiwanie nowych lokalizacji, inspiracji, trendów)
    • dbałość o realizowanie zleconych zadań na najwyższym poziomie

    Oczekiwania:

    • doświadczenie w organizacji wydarzeń
    • umiejętność planowania czasu pracy
    • umiejętność klarownego przekazywania informacji
    • samodzielność, dyspozycyjność i odpowiedzialność
    • kreatywność i zaangażowanie
    • umiejętność pracy w zespole
    • komunikatywność, wysoka kultura osobista
    • chęć i zapał do pracy

    Oferujemy:

    • pracę przy tworzeniu ciekawych projektów
    • kreatywną pracę w firmie zapewniającej możliwość rozwoju zawodowego
    • pracę w przyjemnej atmosferze w zgranym, pełnym entuzjazmu zespole
    • dobrą atmosferę i inspirujące środowisko pracy
    • Wynagrodzenie 2500 bruto + premia

    Nasze wydarzenia: https://www.youtube.com/watch?v=-gG_gm5M0Gk

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Pancernik it Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach ul.Paderewskiego 35. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Pancernik it Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach ul.Paderewskiego 35. (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę, Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.