Ta oferta pracy jest nieaktualna od 264 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystentka handlowca

  • warmińsko-mazurskie
  • Asystent
  • 31.07.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    BIM Textil-Service Sp. z o.o.

    Niemiecko-polska firma BIM świadcząca proekologiczne usługi dla przemysłu.

    Region: warmińsko-mazurskie

    Opis stanowiska:

    • Poszukujemy w całym kraju asystentek, które będą współpracowały z handlowcami w terenie, umawiając im wizyty w przedsiębiorstwach z branży motoryzacyjnej, poligraficznej i obróbki skrawaniem.
    • Praca w domu na pełny etat, umowa o pracę, pracodawca zapewnia telefon bez limitu rozmów i laptop z dostępem do internetu.
    • Wynagrodzenie netto ("na rękę") od około 3500 zł w zależności od efektów.

    Wymagania:

    • Prosimy o kontakt osoby otwarte, lubiące kontakt z ludźmi przez telefon.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez BIM Textil-Service Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.