Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Unident Union I&II Iwona Gnach-Olejniczak z siedzibą we Wrocławiu al. Kochanowskiego 20 CD; 51-601 Wrocław, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka - Higienistka stomatologiczna

UNIDENT UNION I&II Iwona Gnach

aleja Jana Kochanowskiego 20

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Asystentka - Higienistka stomatologiczna w Unident Union będzie odpowiedzialna za:

  • czynne asystowanie przy zabiegach stomatologicznych na 4 ręce, przeprowadzanie zabiegów higienizacji,

  • przygotowywanie gabinetów do zabiegów stomatologicznych przygotowywanie Pacjentów do zabiegów stomatologicznych,

  • utrzymanie gabinetu w nienagannym porządku,

  • bieżącą komunikację z zespołem na temat prowadzonych przypadków, przekazywanie informacji do dokumentacji medycznej.

Nasze wymagania

  • Oczekujemy:

  • Wykształcenia kierunkowego lub medycznego,

  • doświadczenia w zawodzie,

  • samodzielności i bardzo dobrej organizacji pracy,

  • umiejętności pracy w zespole,

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (pielęgniarka, higienistka stomatologiczna, asystentka)

  • dobrej znajomości języka angielskiego,

  • komunikatywności i pogodnego usposobienia, wysokiej kultury osobistej.

To oferujemy

  • Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Możliwość rozwoju i awansu, pracę w prestiżowej i stabilnej klinice w gronie najlepszych specjalistów stomatologii oraz medycyny estetycznej.

  • Dużą swobodę działania i decyzyjność w zakresie swoich kompetencji, wysoką kulturę organizacyjną zorientowaną na ludzi.

  • Komfortowe warunki pracy, nowoczesne i zadbane wnętrza oraz szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.

O nas

UNIDENT UNION- to klinika we Wrocławiu, która prowadzi interdyscyplinarną stomatologię oraz medycynę estetyczną dla zapewnienia zdrowego i pięknego uśmiechu. Od 30 lat realizuje z powodzeniem autorskie protokoły dr Iwony Gnach-Olejniczak  DFL - Dental Face Lifting, który wykorzystuje synergię stomatologii ortodoncji, zaawansowanej implantologii i medycyny estetycznej. Zainteresowani Pacjenci usługami Unident Union przyjeżdżają z całej Polski, Europy i Świata.